Neler yeni

Güldür Güldür Show’dan yandaş gazetelere: Tuvalet kağıdına gerek yok bunları kullanabiliriz

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
61,620
Ekran-Resmi-2022-05-15-00.32.27-300x154.jpg

Komedi programı Güldür Güldür’ün Cumartesi akşamki yayında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile ilgili bölüm yayınlandı. Bakan Nebati, “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” değerlendirmesinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta baskılar nedeniyle yayınlamadığı iddia edilen Güldür Güldür’ün Bakan Nureddin Nebati ile ilgili bölümü yayınlandı. Yayın sonrasında sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan Bakan Nebati, “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” dedi.

Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim
😃


— Dr.Nureddin NEBATİ
🇹🇷
(@NureddinNebati)


YANDAŞ GAZETELERE ‘TUVALET KAĞIDI’ GÖNDERMESİ

Show TV ekranında yayınlanan Güldür Güldür Show programında “ekonomide altın çağ” manşetlerine gönderme yapıldı. Skeçte, “tuvalet kağıdına gerek kalmadı, bunları kullanabiliriz” denildi.

Markete alışverişe giden bir bir çiftin 500 TL ile bütçeleri ile yaptıkları alışveriş anlatılıyor. Alışverişin sonunda 75 TL’lik tuvalet kağıdı fiyatının 100’ye yükselmesinin anlatıldığı programada, ülkedeki ekonomik durumu gündemine almayan gazeteler eleştirildi. Vatandaşın ekonomik sıkıntılar çekmesine rağmen gazetelerde, “Panda yavruladı, ekonomide altın çağ, Almanya bizi kıskanıyor” manşetlerine yer verildiği aktarıldı.


Tuvalet kağıdının fiyatındaki yüksekliğe dikkat çekilen programda,,

Gazete başlıklarının okunmasının ardından uzun süre seyircilerden alkış alan sahnede, “tuvalet kağıdına gerek yok, bunları kullanabiliriz” denildi.
 
Üst